Brana

Sekční

Rolovací

Výklopná

Křídlová


Sekční

Vratové křídlo sestává ze sekcí 50 nebo 61 cm vysokých. Vnější a vnitřní ocelový pozinkovaný plech je spojen polyuretanovou pěnou a tvoří tak tuhou sekci tloušťky 40 mm s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Vzájemné spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby byla omezena možnost vzniku mezery, do které by se mohly při zavírání vrat skřípnout prsty. Konstrukce a povrchová úprava polyester barvou zajišťují vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost. Sekční vrata jsou nadlehčována vyrovnávací pružinou, takže jejich ovládání i ručně je velmi jednoduché a nevyžaduje velkou fyzickou sílu.


Rolovací

Rolovací garážová vrata PROFIROL nabízíme v několika provedeních.Standartním profilem, ze kterého se vrata vyrábějí je hliníková lamela o výšce 77 mm s polyuretanovou výplní, která zajišťuje základní stupeň tepelné izolace a zároveň zvyšuje stabilitu vrat.U garáží menších rozměrů je možné použít lamelu o výšce 55 mm s polyuretanovou výplní, jejíž výhodou je menší potřeba místa pro navinutí vrat.


Výklopná

Výklopná vrata BERRY od společnosti HORMANN tradice ,kvalita a bezpečnost. Velký výběr motivů a provedení od základních vzorů až po velmi pěkný a reprezentativní design. Vodící podstropní kolejnice zaručují rovný a bezproblémový chod vrat. Vysoká kvalita a bezpečnost systému splňující nejnovější normy EU.
Cenově velmi dobře dostupné.


Křídlová

zateplená křídlová vrata do rozměrů 3000 mm (š) x 2500 mm (v)
dodáváno včetně ocelového zinkovaného rámu (pro novostavby) nebo s možností osazení do stávající ocelové zárubně (pro rekonstrukce)