Elektronické zabezpečení EZS

Naše firma se zabývá montáží drátových, bezdrátových a kombinovaných elektronických zabezpečovacích systémů s vysokou spolehlivostí. Zaměřujeme se zejména na EZS od kanadské firmy PARADOX.  Důležitým parametrem pro nás je udržení vysoké kvality za dostupnou cenu.

Vyžádejte si cenovou nabídku.


Kamerové systémy CCTV

Kamerové systémy CCTV se používají pro sledování nejrůznějších objektů, prostorů a pracovních procesů. Vzhledem k poklesu cen kamerových systémů a k zmenšení, které bezpečnostní kamery prodělaly, jsou v současnosti hojně využívány i v soukromí. CCTV jsou ideální pro zvýšení bezpečnosti a komfortu bydlení. Kamery mohou být jak ve vnitřním, tak venkovním prostředí. Kamerové bezpečnostní systémy fungují i v naprosté tmě.


Datové rozvody SKS

Nabízíme také datové rozvody takzvané LAN. Na které se poté připojují další zařízení jako je Internet, Počítače, NAS-servery (multimediální úložiště dat, hudby, filmů) a nově také chytré televize, DVD nebo Blue-Ray přehrávače.

Zprovozníme také bezdrátovou síť pro připojení Notebooků, mobilních telefonů nebo jakékoli bezdrátového zařízení s WIFI technologií.


Vstupní audiotelefony / videotelefony

Audiotelefon

Vstupní audiosystém je jednoduchý a levný systém pro zajištění kontrolovaného vstupu osob do objektu. Je tvořen dveřní jednotkou s mikrofonem a reproduktorem umístěnou u vstupu do objektu a telefony v jednotlivých interiérech. Uživatel pak stisknutím tlačítka pro ovládání dveří umožní příchozímu vstup.

Videotelefon

Vstupní videotelefony umožňují kontrolovaný vstup osob do budovy. Sestavu tvoří dveřní jednotka s barevnou kamerou a vnitřní zobrazovací jednotky s LCD displejem. Příchozí a uživatel obousměrně komunikují, uživatel pak stisknutím tlačítka pro ovládání dveří umožní příchozímu vstup.


Tablo-ezs-rodinny-dum-bez-variant